Gabinet Psychologiczny
Iwona Grudziecka
PSYCHOLOG, TRENER, COACH
tel. 662 771 773
ul. św. Wojciecha 22, Mikołów
ul. Pokoju 1, ruda śląska
ul. Łony 11, rYbnik

PSYCHOLOG ONLINE

W życiu każdego człowieka przychodzą takie momenty, które potrafią wywrócić świat do góry nogami. Mogą to być różne sytuacje życiowe, dla jednych łatwiejsze, a dla innych utrudniające codzienne funkcjonowanie. Czasami człowiek nie ma w sobie tyle siły, aby wyjść z domu, przyjść do gabinetu.
Zdarza się też tak, że Polacy mieszkający zagranicą szukają wsparcia psychologicznego. Jednak barierą w swobodnym komunikowaniu się z psychologiem może być nieznajomość języka.
Pomoc psychologiczna online to jedna z form pomocy odpowiednia właśnie w takich sytuacjach.
Spotkanie z psychologiem online to prosty sposób na wsparcie psychologiczne bez wychodzenia z domu. W trakcie rozmowy online wysłucham państwa problemów, spojrzę obiektywnym okiem na sytuację a także wspólnie przeanalizujemy możliwość rozwiązań istotnych decyzji oraz pomogę w powrocie do harmonii życiowej.


W jaki sposób skorzystać z porad psychologicznych online?

 

Pierwszym krokiem jest ustalenie terminu rozmowy video przez komunikator Skype, co jest najwygodniejszą formą kontaktu.
Po potwierdzeniu terminu pacjent drogą mailową otrzyma informację w jaki sposób połączyć się z psychologiem.
Czas trwania porady psychologicznej online wynosi 50 minut, w przypadku terapii par 90 minut. W tym czasie będę miała możliwość zapoznać się z problemem oraz zaproponować możliwości jego rozwiązania. w

Przed spotkaniem proszę o poinformowanie o zapłacie na przekazany Państwu numer konta. Po zaksięgowaniu płatności przesyłam potwierdzenie umówionego terminu.